توصيه ديگری به دوستان طلبه

با اينکه صبح تا شب آنلاين هستم و پای اینترنت نشسته ام ولی فرصت ارسال چند جمله از اينجا ندارم.

اصولا هر کدام از کارگزان بعثه بايد کار چند نفر را انجام دهند. برای نمونه همين کار پايگاه اطلاع رسانی حج توسط دو نفر صورت می گيرد . يکی عکاس و کارهای فنی را انجام می دهد و يکی هم که بنده باشم کارهای محتوايی را بايد انجام دهد .مونيتورينگ همه خبرگزاری های داخلی و برخی از روزنامه ها و خبرگزاری های عربی ، تهيه خبر و گفت و گو تنها به عهده يک نفر است . روزانه نزديک به ۶۰ خبر را بايد ارسال کنم که اين کار به شکل طبيعی به عهده چند نفر بايد باشد .

در ساير بخشهای بعثه هم اغلب افراد متبحر و باتجربه هستند.

دیروز سرمان خیلی شلوغ بود . دیدار اعضای بعثه مراجع تقلیه با آیت الله ری شهری آن هم به شکل جداگانه . یعنی از صبح تا عصر این دیدارها صورت گرفت.بر اساس رسم چند ساله اعضای بیوت مراجع تقلید به دیدار آیت الله ری شهری می آیند و بعد از چند روز هم آیت الله ری شهری به شکل جداگانه به بازدید از این بعثه ها می رود. یکی از گزارش های تصویری .

بد اخلاقی و رفتار دور از ادب ماموران سعودی همچنان ادامه دارد . دیروز یکی از جوانان تند رو دو نفر از خانم های ایرانی را به شدت مضروب کرد که خبرش بلافاصله در کاروانها پیچید . یحتمل که ایران قرار است یک نامه اعتراض آمیز را به شکل رسمی به دولت سعودی ارائه دهد .

مدینه خیلی شلوغ شده و برای نمازهای جماعت به راحتی نمی توان در مسجد النبی جا پیدا کرد .

بگذريم . وقتی چند سال پيش که برای تبليغ در ماه مبارک به يکی ازشهرهای دوردست رفته بودم در همين وبلاگ به دوستان طلبه توصيه کردم که « در زمان نامزدی به تبليغ نروند! » حالا هم توصيه می کنم وقتی خدا يک گل پسر به شما داده و هنوز چهل روزش تمامش نشده به سفر يک ماهه نرويد.!!

/ 1 نظر / 50 بازدید
هيچ!

سلام بازم جای شکرش باقيه که خدا باعث شد شما منبر رو راه بندازی! يا حق